Grass-fed Grass-finished Beef
-
Whipped Tallow
Regular price $42.00 USDRegular priceUnit price per -
Burger Party Box
Regular price $148.00 USDRegular priceUnit price per -
Beef Tenderloin
Regular price From $50.60 USDRegular priceUnit price per -
Quarter Beef In Stock
Regular price $1,375.00 USDRegular priceUnit price per -
Ranchers Choice Box VIP
Regular price $181.00 USDRegular priceUnit price per -
Wild Tallow Stick
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Simply Supper Box VIP
Regular price $235.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Gut Health & Immunity Starter Kit VIP
Regular price $159.00 USDRegular priceUnit price per$236.00 USDSale price $159.00 USDSold out -
Beef Grilling Box VIP (Subscribe for $188)
Regular price $197.00 USDRegular priceUnit price per$253.00 USDSale price $197.00 USDSale -
Primal & Ground Sampler (Subscribe for $152)
Regular price $158.00 USDRegular priceUnit price per$203.00 USDSale price $158.00 USDSale -
Primal Ground Bundle (Subscribe for $159)
Regular price $168.00 USDRegular priceUnit price per$217.00 USDSale price $168.00 USDSale -
Ground Beef Bundle (Subscribe for $138)
Regular price $191.00 USDRegular priceUnit price per$147.00 USDSale price $191.00 USD -
Monthly Beef Box (Subscribe for $197)
Regular price $226.00 USDRegular priceUnit price per$239.00 USDSale price $226.00 USDSale -
Whole Beef (Payment Plan)
Regular price From $1,377.00 USDRegular priceUnit price per -
Whole Beef (VIP)
Regular price From $2,000.00 USDRegular priceUnit price per -
Half Beef (VIP)
Regular price From $1,000.00 USDRegular priceUnit price per -
Quarter Beef (VIP)
Regular price From $500.00 USDRegular priceUnit price per -
Eighth Beef (VIP)
Regular price From $699.00 USDRegular priceUnit price per -
Round Steak
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price per -
Skirt/Flank Steak
Regular price From $5.04 USDRegular priceUnit price per -
Beef Jerky
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Beef Liver (1 lb)
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price per$13.00 USDSale price $9.00 USDSold out